W minioną sobotę w Powiatowym Centrum Organizacji Pozarządowych w Sianowie odbyło się szkolenie na temat budowania wizerunku NGO w otoczeniu, silnej marki III sektora oraz nowoczesnych narzędzi komunikacji.

Swoją wiedzą i doświadczeniem w tym zakresie dzieliła się ze słuchaczami Milena Szczepańska-Zakrzewska, na co dzień rzeczniczka prasowa sianowskiego magistratu. Spotkanie miało charakter aktywnej dyskusji i wymiany spostrzeżeń m.in. na temat profesjonalnej prezentacji działań organizacji pozarządowych, umiejętności komunikowania się z otoczeniem oraz siły oddziaływania marketingu i social mediów na NGOsy.

Serdecznie zapraszamy przedstawicieli III sektora z terenu powiatu koszalińskiego do udziału w kolejnych warsztatach. Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. 😎 O możliwości udziału w szkoleniach decyduje kolejność zgłoszeń – nie czekajcie zatem z wysłaniem formularza zgłoszeniowego.🏃‍♂️

Wszelkie informacje znajdują się w zakładce SZKOLENIA NGO

UWAGA! zmiana terminu dwudniowego szkolenia wyjazdowego nt. „Budowania zespołu i komunikacji w zespole. Liderstwo i współpraca w grupie.” – szkolenie odbędzie się w dniach 20-21 października 2023 r.

Skip to content