To kolejny rok, gdy wspólnie z przedstawicielami gmin z terenu Powiatu Koszalińkiego będziemy tworzyć akty prawa loklanego, dbać o ich jakość i zaangażowanie społeczne.
W ubiegłym roku współpracowaliśmy z liderami, samorządowcami i organizacjami pozarządowymi z terenu Gminy Bobolice i Świeszyno. Mogliśmy wpłynąć na dotychczasowe procesty twrzenia rocznych programów wpółpracy, wysłuchać uczestników spotkań i porównac ich punkty widzenia w obszarze współpracy międzysektorowej. To bardzo cenne doświadczenie, które niezmiennie uczy nas szacunku do różnorodności poglądów i sztuki wypracowania kompromisu stron.

W 2023 r. procesy partycypacji przeprowadzimy w 2 samorządach, oferując przy tym wsparcie szkoleniowe i doradcze naszych specjalistów.

Na zgłoszenia czekamy do 16 sierpnia 2023 r, by spokojnie w II połowie roku rozpocząć pracę z liderami, społecznikami i samorządowcami bezpośretnio w gminach.

Prosimy o zapoznanie się z dokumentami rekrutacyjnymi i przesłanie ich w wymaganym terminie papierowo na adres Towarzystwa lub skanem na adres: kontakt@ngowpowiecie.pl

Formularz zgłoszeniowy dla JST w 2023r
Regulamin rekrutacji dla JST w 2023r

W razie dodatkowych pytań, zapraszamy do kontaktu z p. Agatą Szewczyk pod nr tel. 602 126 916

Skip to content